Autor Téma: Politika nečistá, na to musíš z vejšky srát  (Přečteno 57642 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Marťan

• Starší člen
  • Pohlaví: Mužské
  • pyrotechnik
Re:Politika nečistá, na to musíš z vejšky srát
« Odpověď #80 kdy: Úterý 15. Leden 2013, 17:29 »
Já si taky myslím, že Zeman ostrouhá. Jestli se povede protistraně udržovat dojem, že Schwarzenberg představuje Velké Dobro a Zeman Velké Zlo a konec světa, tak to vyjde ;) Kampaň na Facebooku je masivní a už přinesla svoje ovoce v 1. kole. 
Komunisti asi většinou Zemana volit budou, protože nemají rádi Knížete. Hodně socanů to Zemanovi ale nedá, hlavně kvůli době Opoziční smlouvy a taky proto, že se ho bojí. Voliči ostatních neúspěšných kandidátů to nejspíš hodí Schwarzenbergovi.

Offline Olda

• Superčlen
  • Sniper
« Odpověď #81 kdy: Úterý 15. Leden 2013, 18:47 »
No největší mínus Zemana vidím v tom že ho nemají rádi novináři a tudíž se snaží vše otočit proti němu. Už třeba ten příklad po volbě, kdy ukazovali, jak kníže slaví a zpívá, a pak v další reportáži jak si Zeman slintá na vestu nebo "mlátí" reportéra Novy. Nebo jak zcela otočili Zemanovu reakci na útok od knížete po volbě tak že to vypadalo že útočil on  :)

Offline Pucmajz

• Editor
  • Superčlen
« Odpověď #82 kdy: Úterý 15. Leden 2013, 22:03 »
Karlos se snaží oslovit mladé lidi přes fejsbůk, ale určitě víš, že Zemanovci nezůstávají pozadu a zahlucují lidi zprávami tipu "proč nevolit švancnberka (důvody proč volit Zemana si nejspíš nechávají pro sebe)".

Oldik: Nevím o jakém útočení mluvíš. Je dost možné, že mi něco uniklo. Můžeš sdílet nějaký odkaz? Zajímá mě vše.

Offline Olda

• Superčlen
  • Sniper
« Odpověď #83 kdy: Úterý 15. Leden 2013, 22:49 »
Po volbě, když bylo sečteno asi 95 % hlasů a bylo zřejmý že postoupí kníže tak s ním natočili rozhovor, ve kterém on prohlásil že Zeman je minulost. Na to on pak reagoval s tím, že kníže je zase přítomnost a odpovědný za současný stav.
V médiích (jak na primě, nově i čt) pak běželi reportáže, avšak v časově obráceném sledu. Nejdřív pustili rozhovor se Zemanem jak kritizuje knížete a až pak ho jak kritizuje Zemana, takže to vypadalo, pro toho kdo nesledoval průběh, že Zeman "zaútočil" na knížete, který se jeho útoku bránil. Ten sled událostí (rozhovorů) je zachycen zde http://www.novinky.cz/domaci/290046-on-line-reportaz-je-secteno-k-urnam-prislo-61-procent-volicu.html, zprávy z primetimů mají jednotlivé tv na svých stránkách.
Jo jo, kníže to rozjel na sociálních sítích a Zeman objížděl důchodce, teď si to prej otočí  ;D
Mě tedy neoslovil ani jeden z nich, budu se muset rozhodnout pro menší zlo  >:(

Offline Marťan

• Starší člen
  • pyrotechnik
« Odpověď #84 kdy: Středa 16. Leden 2013, 16:50 »
Se to nějak rozjelo tady :D

Pro lepší zmatek jukněte na včerejší Události, komentáře, respektive jejich první část. Zde se dozvíme např. to, že Karel Schwarzenberg je ve skutečnosti levičák a někteří členové ODS (a jistojistě i V.Klaus) budou volit Zemana. Naopak Dientsbier označuje oba kandidáty za pravičáky a bude pravděpodobně volit Karla, stejně jako velká část ČSSD, i když na plnou hubu to asi kvůli voličům říct nechtějí ;D

Kupředu pravá, kupředu levá ::)

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1096898594-udalosti-komentare/

Offline Marťan

• Starší člen
  • pyrotechnik
« Odpověď #85 kdy: Středa 16. Leden 2013, 17:00 »
Po volbě, když bylo sečteno asi 95 % hlasů a bylo zřejmý že postoupí kníže tak s ním natočili rozhovor, ve kterém on prohlásil že Zeman je minulost. Na to on pak reagoval s tím, že kníže je zase přítomnost a odpovědný za současný stav.
V médiích (jak na primě, nově i čt) pak běželi reportáže, avšak v časově obráceném sledu. Nejdřív pustili rozhovor se Zemanem jak kritizuje knížete a až pak ho jak kritizuje Zemana, takže to vypadalo, pro toho kdo nesledoval průběh, že Zeman "zaútočil" na knížete, který se jeho útoku bránil. Ten sled událostí (rozhovorů) je zachycen zde http://www.novinky.cz/domaci/290046-on-line-reportaz-je-secteno-k-urnam-prislo-61-procent-volicu.html, zprávy z primetimů mají jednotlivé tv na svých stránkách.
Jo jo, kníže to rozjel na sociálních sítích a Zeman objížděl důchodce, teď si to prej otočí  ;D
Mě tedy neoslovil ani jeden z nich, budu se muset rozhodnout pro menší zlo  >:(

Aneb "Vrtěti psem"  ;)

Offline Olda

• Superčlen
  • Sniper
« Odpověď #86 kdy: Středa 16. Leden 2013, 18:41 »
Tak dnes jsem se dočkal toho co jsem předpokládal, a to že Fischer s uraženou ješitností bude podporovat Zemana  :P

Offline Pucmajz

• Editor
  • Superčlen

Offline Olda

• Superčlen
  • Sniper
« Odpověď #88 kdy: Čtvrtek 24. Leden 2013, 19:04 »
Tak co přátelé? Víte komu půjdete vhodit lístek? Já jsem si řekl že se rozhodnu bez předsudků k oboum kandidátům tím že začnou u mě s čistým štítem a podle jejich diskusí běhěm 14 dnů před druhým se rozhodnu. Ale oba mě teda něčím namíchli a jsem tam kde jsem byl....

Offline Pucmajz

• Editor
  • Superčlen
« Odpověď #89 kdy: Čtvrtek 24. Leden 2013, 19:59 »
Já mám tedy jasno.
Je tu jeden nejmenovaný kandidát, který sprostě lže, všechno a všechny kritizuje. Ve své kampani se nezastaví před ničím, ačkoliv sliboval, že negativní kampaň nepovede. O pomoc žáda komouše. Je to prase a já ho za prezidenta nechci.

A pak je tu ten druhý, který určitě nedělá politiku proto, aby si nahrabal. Vystupuje slušně s elegancí a ve světě je narozdíl od toho druhého velmi uznávaný.

Nemusím souhlasit se všemy názory druhého kandidáta, ale budu volit podle srdce. Hulváta na hradě nechci!

Offline Olda

• Superčlen
  • Sniper
« Odpověď #90 kdy: Čtvrtek 24. Leden 2013, 21:32 »
Hm, no já už taky si říkal že půjdu hodit lístek knížeti ale jeho výroky ohledně Benešových dekretů mě značně uzemnily.
U Zemana mě zas sere jak do toho pořád tahá vládní odpovědnost.
Negativní kampaň vnímám z obou stran, i když obě strany tvrdili že taková nebude.

Offline Oťák

• Editor
  • Superčlen
  • Explorer
    • Oťákův web
« Odpověď #91 kdy: Pátek 25. Leden 2013, 02:31 »
No, ja mam teda zatim taky jasno. Mozna proto ze to vubec nesleduju, zvlast ted kdyz kydani hnoje vyslovene vrcholi...
Oťák

Offline Pucmajz

• Editor
  • Superčlen
« Odpověď #92 kdy: Pátek 25. Leden 2013, 10:31 »
Bohužel s ním ohledně Benešových dekretů musím souhlasit. Kníže se vyjádřil, že zde byla aplikována kolektivní vina. Odsunuti byli i tací, kteří tuto republiku nezradili. Snad bysme si mohli připustit, že nejsme dokonalý národ. O to si ho vážím  víc, že dokáže říct v ČR takto nepopulární názor (Zeman na to v devadesátých letech upozorňoval také, ale teď se mu hodí do krámu mlžit :-))

Kdyby v dnešní době dal nějaký prezident příkaz k deportaci všech romů, protože vetšina z nich má za sebou kriminální činnost a státu ničím nepřispívají, určitě by byl u spousty občanů velmi oblýbený. Nicméně by bylo úsměvné se domnívat, že by tento čin nebyl posléze odsouzen.

Sranda je, že v pohraničí budou volit Zemana, protože se bojí, aby se sem nevrátili němci :-D

Offline Olda

• Superčlen
  • Sniper
« Odpověď #94 kdy: Pátek 25. Leden 2013, 13:29 »
No bylo by to asi na dlouhou diskusi. Oni republiku nezradili, jen se s chutí nastěhovali do cizích domovů, hm....
Jinak on prohlásil, že dekrety jsou neplatné (i když to po kritice později zmírnil), jenže dekrety nejsou jen o odsunu němců ale komplexní právní norma, která ustanovila uspořádání republiky po válce.

Offline Pucmajz

• Editor
  • Superčlen
« Odpověď #95 kdy: Pátek 25. Leden 2013, 14:27 »
No já tu debatu sledoval docela pozorně, a to že by byly ty dekrety neplatné určitě nemyslel tak, že by se sem měli sudeťáci nahrnout zpátky, ale v tom smyslu, že už neplatí, a to od přijetí české ústavy a Listiny základních práv a svobod v roce 1993. :-)

Offline Pucmajz

• Editor
  • Superčlen
« Odpověď #96 kdy: Pátek 25. Leden 2013, 14:30 »
Tohle mě dneska rozsekalo :-D
http://youtu.be/Z1NhSelD5Vk

Offline Olda

• Superčlen
  • Sniper
« Odpověď #97 kdy: Pátek 25. Leden 2013, 20:31 »
No já tu debatu sledoval docela pozorně, a to že by byly ty dekrety neplatné určitě nemyslel tak, že by se sem měli sudeťáci nahrnout zpátky, ale v tom smyslu, že už neplatí, a to od přijetí české ústavy a Listiny základních práv a svobod v roce 1993. :-)

Já chápu že nikdo nečeká že by se sem měli sudeťáci hrnout. Ale tvrdit, že tyto dekrety neplatí, ačkoliv ústavní soud opakovaně jejich platnost potvrdil (a to po roce 1993) je pro mě nepochopitelné.

Z jiného soudku, nakonec jsem se nechal od Oťáka přesvědčit a k volbám jsem šel. Říkal že mám hodit prázdnou obálku aspoň. Já se ale inspiroval panem Schwarzenbergem a volil jsem jako on  ;)

Offline Pucmajz

• Editor
  • Superčlen
« Odpověď #98 kdy: Pátek 25. Leden 2013, 21:02 »
Blbý je, že Zeman má na své straně ty poctivý a zapálený voliče (komunisti apod.). Takže kdo nepůjde k volbám, vlastně nepřímo podpoří Milouše :-(

Offline Olda

• Superčlen
  • Sniper
« Odpověď #99 kdy: Pátek 25. Leden 2013, 21:07 »
No já myslím že i Kája docela "zapálil" dost lidí, a co vím tak u nás hodně lidí volilo Dientsbiera a ty řekli že na to prdí.
Jinak když jsem házel lístek do koše, tedy odpadkového koše, tak jsem tam viděl hromadu lístků knížete. Ale volil jsem na obchodce ve své třídě tak to mě potěšilo  :D