Autor Téma: Pravidla  (Přečteno 97080 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Pucmajz

• Editor
  • Superčlen
  • Pohlaví: Mužské
Re: Pravidla
« Odpověď #40 kdy: Úterý 29. Září 2009, 17:31 »
ota napsal(a):
-------------------------------------------------------
    Jeste mne napadlo ze kdyz nekdo z jine
> jednotky dosahne vice hvezdicek nez nejaky
> zakladak, muze pozadat o zarazeni k zakladakum na
> misto tohoto nesnaziveho zakladaka ;) A pocet
> zakladaku by byl vzdy 7. No ale uz se mi to
> nechtelo jeste vic komplikovat a vymejslet sam a
> tak...

Jestli si tohle prosadíš tak okamžitě dezertuji. Ano - taky nesnáším ultimáta, ale tohle bych nepřenes :-(

Offline Oťák

• Editor
  • Superčlen
  • Explorer
    • Oťákův web
« Odpověď #41 kdy: Úterý 29. Září 2009, 17:41 »
Co blbnes, pisu ze by mohl pozadat, to jestli by ostatni zakladaci souhlasili je vec druha... Jde o to ze ne vsechny to treba tak chytlo a nemusi mit chut/vuli/odhodlani se podilet nejak vic na deni v paintu, nebo to proste nekoho prestane bavit uplne, muze byt ze se casem slozeni jednotek zmeni.

A nic si neprosazuju, delam navrhy - jako jedinej teda >:-( A bavme se o nich, ale i to uz je koukam zatezko se na to muzu taky vysrat (td)
Oťák

Offline Marťan

• Starší člen
  • pyrotechnik
« Odpověď #42 kdy: Úterý 29. Září 2009, 18:53 »
Pucmajz napsal(a):
> ota napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
>     Jeste mne napadlo ze kdyz nekdo z jine
> > jednotky dosahne vice hvezdicek nez nejaky
> > zakladak, muze pozadat o zarazeni k zakladakum
> na
> > misto tohoto nesnaziveho zakladaka ;) A pocet
> > zakladaku by byl vzdy 7. No ale uz se mi to
> > nechtelo jeste vic komplikovat a vymejslet sam
> a
> > tak...
>
> Jestli si tohle prosadíš tak okamžitě
> dezertuji. Ano - taky nesnáším ultimáta, ale
> tohle bych nepřenes :-(

Co blbneš, o kejhák tu jde především notorickým vojínům(:P)

Offline Pucmajz

• Editor
  • Superčlen
« Odpověď #43 kdy: Úterý 29. Září 2009, 23:02 »
A jo. Měl jsem to asi nejpr vysvětlit. Je pravda, že je tu nějaká diskuze.
Takže tahle za mě.
Za 1) Pořád beru H.I.C. jeko naší  partu (chodolijsmepodkostel), z který pár lidí chodí hrát paint. Hlavně a to hlavně   tu PARTU H.I.C. beru jako partu kámošů a s tím bude souviset i bod 2...
Za 2) Pokud je v Brně spousta nadšenců do paintu, myslím si, že by bylo logičtější, kdyby si založili vlastní skupinu, kde by pak hostovala Parta H.I.C. a né naopak.
Za 3) Dlouho jsem přemýšlel, zda to napsat či ne. Ačkoliv naivně, přesto jsem doufal, že nás jako partu ztmelí nějaká společná aktivita (třeba ten paint) kromě hospody. Tohle tu myšlenku úplně zabilo... Nejspíš už mě to přerostlo :-(

Offline hanzz

• Starší člen
« Odpověď #44 kdy: Středa 30. Září 2009, 00:05 »
Nu, já bych se přiklonil k Pučovi. Taky jsem si myslel, žě Parta HIC je myšlena jakožto \"my hoši (i holky) co spolu chodíme (do hospy)\"
Asi jsem tenhle návrh nějak přelít,proto jsem nereagoval hned. Představa, že bych měl nuceně hrát paintball, abych se udržel v jednotce záklaďáků, se mi tedy moc nelíbí. paintbal mě baví, ale ne natolik abych do něj vrážel každý měsíc x set (možná tisíců) peněz. Myslim, že jsou důležitější věci (pro mne).;)

Offline Marťan

• Starší člen
  • pyrotechnik
« Odpověď #45 kdy: Středa 30. Září 2009, 08:52 »
3) Těžko se vkusem trefit do všech. Ten paint beru jako takový bonus, asi jako Hanz. Jakákoliv společná aktivita rozhodně partu stmelí. Takže významný mezník bylo založení tohodle webu, kde se to návrhy společných akcí jen hemží a přitom sotva polovina se týká paintu. Dá se říct, že paint svůj úkol splnil - inicioval vznik webu a posílil \"sociální síť\". Např. Otu jsme tento rok viděli víckrát než za posledních pět let dohromady:)

Offline Oťák

• Editor
  • Superčlen
  • Explorer
    • Oťákův web
« Odpověď #46 kdy: Středa 30. Září 2009, 16:30 »
No, a proc by jako treba Mirek kdyby hral hodne nemohl z jednotky zalozaku nekoho vystridat v jednotce zakladaku???

A vubec, mnoho povyku pro nic tu Pucmajz spustil, misto aby se rozebirala opravdova pravidla tak se to strhlo nad placnutim do vody. Doufam ze paint stmeluje partu HIC stylem jak napsal Martan, v parte HIC jsme furt vsichni, puvodcem me myslenky bylo to ze v zakladacich by byli vyslovene paintovi maniaci a jestli je nekdo v kadetech nebo v zalozacich je snad z pohledu nepaintoveho jedno???

A to uplne pomijim to ze v dohledne dobe zadne presuny nehrozi...
Oťák

Offline Oťák

• Editor
  • Superčlen
  • Explorer
    • Oťákův web
« Odpověď #47 kdy: Středa 30. Září 2009, 16:35 »
Pucmajz napsal(a):
> Za 3) Dlouho jsem přemýšlel, zda to napsat či
> ne. Ačkoliv naivně, přesto jsem doufal, že
> nás jako partu ztmelí nějaká společná
> aktivita (třeba ten paint) kromě hospody. Tohle
> tu myšlenku úplně zabilo... Nejspíš už mě
> to přerostlo :-(

A co je proboha zase tohle? Sakra Puci nebud tak hysterickej...
Oťák

Offline Pucmajz

• Editor
  • Superčlen
« Odpověď #48 kdy: Středa 30. Září 2009, 18:28 »
ota napsal(a):

No, a proc by jako treba Mirek kdyby hral hodne nemohl z jednotky zalozaku nekoho vystridat v jednotce zakladaku???
Nebavíme se tu přece o Mirkovi, ten není členem jiné jednotky. Nic proti střídáním záloh se záklaďáky, ale cizinecká legie je přece jen něco jiného.

Jeste mne napadlo ze kdyz nekdo z jine
> jednotky dosahne vice hvezdicek nez nejaky
> zakladak, muze pozadat o zarazeni k zakladakum na
> misto tohoto nesnaziveho zakladaka ;) A pocet
> zakladaku by byl vzdy 7.

> ten druhej bod zase je ze vlastne kazdou skupinu
> HIC musi vest nejaky zakladak aby to byla akce
> povazovana za HICakovskou a byly hvezdicky...

Nejsem snad jedinej komu to příjde absurdní ???

Offline Oťák

• Editor
  • Superčlen
  • Explorer
    • Oťákův web
« Odpověď #49 kdy: Středa 30. Září 2009, 18:45 »
Mirek je členem jednotky aktivních záloh a dokonce má hvězdičku.

Pak nám tam podle mého chybí Aneta s Pavlou, které by mohly být (nejspíš na věky věků) v jednotce kadetů. Tím by bylo dílo dokonáno a opravdu všichni HICáci by byli v nějaké jednotce. Je samozřejme otázkou jak moc se Anet s Pafkou cítí být HICačky, ale my je tak asi cítíme což?

Cizinecká legie je samozřejmě svým určením zcela specifická. Nic nikomu necpu, jen dávám návrhy a měli byste se pokusit o konstruktivní diskuzi a ne jen plivat kolem sebe. Navíc jsem to ani do pravidel nedával tak kurva nevím proč kolem toho děláš takovej povyk, ale to nic nemění na tom že mi to nepřijde nějak zvlášť ulítlý (a neřikám že se to musí nutně taky týkat cizinecké legie).

Vyjádři se nějak jasně a vznes svoje znění článku který ti vadí. Z toho co píšeš se ti asi ještě nelíbí že by se musel akcí HIC účastnit aspoň jeden záklaďák...???
Oťák

Offline Pucmajz

• Editor
  • Superčlen
« Odpověď #50 kdy: Středa 30. Září 2009, 22:17 »
ota napsal(a):
> Mirek je členem jednotky aktivních záloh a
> dokonce má hvězdičku. Proč sem pořád pleteš toho Mirka? Bavíme se tu přece o tom, že by se někteří z cizinecký legie přeřadili do záklaďáků. Co s tím má společnýho Mirek?
>
> Pak nám tam podle mého chybí Aneta s Pavlou,
> které by mohly být (nejspíš na věky věků) v
> jednotce kadetů. Tím by bylo dílo dokonáno a
> opravdu všichni HICáci by byli v nějaké
> jednotce. Je samozřejme otázkou jak moc se Anet
> s Pafkou cítí být HICačky, ale my je tak asi
> cítíme což?
>
> Cizinecká legie je samozřejmě svým určením
> zcela specifická. Nic nikomu necpu, jen dávám
> návrhy a měli byste se pokusit o konstruktivní
> diskuzi to je otázka k čemu by vedla tato konstruktivní diskuze. Já osobně bych rád tento nápad už pohřbil v zárodku a dál nijak konstruktivně nerozvíjel. To znamená, že za sebe říkám NE!  a ne jen plivat kolem sebe. Ale no tak, nesouhlas s tvým nápadem je plivání?  Navíc jsem to
> ani do pravidel nedával tak kurva nevím proč
> kolem toho děláš takovej povyk, vyjadřuji se k tomu, ještě předtím než to v pravidlech bude. Napsal jsem, že s tím nesouhlasím. Ještě jsem měl možnost mlčet (čímž bych s tím ale v podstatě souhlasil) a nebo souhlasit. Tak to má být, že než se dá něco do pravidel, měli bysme to tu prodiskutovat. Já napsal svůj nesouhlas a abys věděl jak mi na tom záleží, dopsal jsem, že za takových podmínek bych opustil H.I.C. Už jsem to zmiňoval předtím, že tu bandu záklaďáků chápu jako tu naší partičku.  ale to nic
> nemění na tom že mi to nepřijde nějak
> zvlášť ulítlý (a neřikám že se to musí
> nutně taky týkat cizinecké legie).
>
> Vyjádři se nějak jasně a vznes svoje znění
> článku který ti vadí. Sakra vždyť už tě tu cituji po třetí. Celou dobu se tu bavím o tom, že nesouhlasím s tím aby si členové cizi. legie měnili místa se záklaďáky. Co je na tom nejasnýho? A jak jasněji bych se k tomu měl ještě vyjádřit? Dokonce jsem to začal barevně rozlišovat, aby to bylo každému jasné.  Z toho co píšeš se ti
> asi ještě nelíbí že by se musel akcí HIC
> účastnit aspoň jeden záklaďák...??? aspoň jeden? Proč né třeba žádnej? Chjo...
Nic, to je jedno - každopádně je tvůj nápad a já ti ho neberu. Od toho jsou tu diskuze. Můžeš to promyslet, konstruktivně s někým probrat, dát návrh a počkat jestli bude zákon schválen. Já za sebe říkám ne...

Offline hanzz

• Starší člen
« Odpověď #51 kdy: Čtvrtek 1. Říjen 2009, 08:46 »
Já souhlasím s Pučmajzem, tudíž jsem proti tomu, aby si někdo cizí vyměňoval místa se záklaďáky HIC. Proč, to jsem napsal již výše...nemíním se honit za hvězdami jen proto, abych mohl zůstat v záklaďácích. Já se cítím být záklaďák party HIC bez ohledu na četnost hraní paintballu.

PS: Myslím, že Puč dost jasně a několikrát zdůvodnil, proč nesouhlasí s Otovým návrhem. Naopak se mi zdá přehnaná reakce Otova... výrazy typu \"spustil povyk\",nebo \"nebuď hystrickej\" nejsou argumenty, nýbrž znak nejistoty nad správností vlastího návrhu. Nesouhlas s návrhem opradu není plivání kolem sebe;)

Tak! A jen do měX(

Offline Oťák

• Editor
  • Superčlen
  • Explorer
    • Oťákův web
« Odpověď #52 kdy: Čtvrtek 1. Říjen 2009, 09:02 »
Nikdy jsem netvrdil nic o prestupech z cizinecky legie, ale (na rozdil od tebe zrejme) povazuju za HICaka treba i toho Mirka (ze zalozaku, fakt nevim co na tom nechapes).

Vyhrozovani ze \"odstoupim z HIC pokud neco\" je podle mne zbytecna hysterie a plivani kolem sebe. Nenapsal jsi k zadnym svym vyhradam zadne sve reseni, jenom plives. Do ted mi neni jasne co se ti nelibi na tom ze se akci HIC musi ucastnit zakladak, kdyz umis bejt jenom sarkastickej a neumis se kloudne vyjadrit tak pis nekam do zumpy, aspon tady jsem doufal v normalni rozumny pristup a ne zase flame... Na druhou stranu vsechno je lepsi nez mlceni (na adresu ostatnich).
Oťák

Offline Oťák

• Editor
  • Superčlen
  • Explorer
    • Oťákův web
« Odpověď #53 kdy: Čtvrtek 1. Říjen 2009, 09:11 »
hanzz napsal(a):
> Naopak se mi zdá přehnaná reakce Otova...
> výrazy typu \"spustil povyk\",nebo \"nebuď
> hystrickej\" nejsou argumenty, nýbrž znak
> nejistoty nad správností vlastího návrhu.
> Nesouhlas s návrhem opradu není plivání kolem
> sebe;)

Kurva chlapi neserte me, nicim z toho co navrhuju si nejsem jistej a proto to sem vsechno poctive pisu a davam, at se to tu probere, a taky se tu vsech opakovane doprosuju aby se zamysleli. A proto mi prijdou prehnane takove ostre vypady.

Navic jsem nikdy nikde nenapsal ze by si mel mista vymenovat \"nekdo cizi\". Napadlo me to s tema jednotkama az kdyz uz jsem posilal ten prispevek a placnul jsem to tam bez domysleni do podrobnosti (napr. se mohlo napsat ze zakladaci se zalozakama se muzou menit, to uz je jedno), kterezto anzto by se mohly byly byvaly domyslet v diskuzi (kdyby nejaka konstruktivni k tomu byla). A samozrejme obycejne smeteni ze stolu je taky reseni ktery beru, neberu ten povyk kolem toho.
Oťák

Offline sanyny

• Starší člen
  • Pohlaví: Ženské
  • MEDIC
« Odpověď #54 kdy: Čtvrtek 1. Říjen 2009, 09:26 »
Jako malý děcka co se tahaj vo vyfouklej balooon. Horší než baby.

Offline hanzz

• Starší člen
« Odpověď #55 kdy: Čtvrtek 1. Říjen 2009, 09:32 »
sanyny napsal(a):
> Jako malý děcka co se tahaj vo vyfouklej
> balooon. Horší než baby.

:D někdy se ty mozky vybouřit musí ne? :D
havní je, abychom se nějak dohodli, jak se k tomu dojde, to je vedlejší:D

Offline sanyny

• Starší člen
  • MEDIC
« Odpověď #56 kdy: Čtvrtek 1. Říjen 2009, 09:35 »
hmmm

Offline Marťan

• Starší člen
  • pyrotechnik
« Odpověď #57 kdy: Čtvrtek 1. Říjen 2009, 12:22 »
Co takhle dát možnost rozšířit jednotku záklaďáků o snaživé záložáky? Má číslo 7 nějaký zvláštní význam? 7 statečných?
Anebo tam rovnou šoupnout Mirka a celou jednotku kadetů včetně Pavly a Anety přesunout do záloh (kadety zrušit). Nevím jak Štěpán a Ťufla, ale všichni ti ostatní paint nikdy hrát nebudou (možná někdy přemluvím Evičku, ale Hanku už zřejmě neuvidíme). Takže úplně jednoduše rozdělit partu HIC na hrající a nehrající.

Cizinecká legie je výborná jednotka a měla by zůstat takhle. Do Party HIC bych žádné přesuny nedělal. Měla by zůstat konzervativním spolkem.

Offline sanyny

• Starší člen
  • MEDIC
« Odpověď #58 kdy: Čtvrtek 1. Říjen 2009, 13:25 »
jak můžem do záloh přesunout někoho kdo nikdy paint nehrál a jako záložník je na nám k  ....

co si budem říkat, takhle stránka začala původně kůli paintu ne? Kdyby ste si chtěli udělat stránku jako ´´kamarádi z pod kostela´´ tak už ji máte dávno.

Offline Oťák

• Editor
  • Superčlen
  • Explorer
    • Oťákův web
« Odpověď #59 kdy: Čtvrtek 1. Říjen 2009, 14:00 »
2 Martan:
cislo 7 asi zadny super vyznam nema, snad jen ze je to hezky cislo.

jinak pro lidi kteri paint nehrali a hrat nehodlaji jsou prave kadeti, zalozaci jsou ti co to nehrajou moc ale jenom trochu, zakladaci jsou napul fanatici. tyto tri skupiny dohromady mi davaji jadro HIC, nevedel jsem ze toto deleni melo takovy dopad na citeni toho kdo do bandy patri ci nepatri, vic ci min. Z tohoto pohledu bych to tedy nedelil jak pises a nepresouval, to mozna nejaky zakladaky do zaloh (ted uz vyslovene rejpu tak mne zas nechytejte za slovo).

cizineckou legii asi vsichni citime tak nejak \"cizinecky\", o tom zadna, odtud i nazev a specificky puvod bojovniku v ni. ale toto jsem nikdy nezpochybnil, ba ani nezminil, trvam na tom ze to takhle do extremu nafouk pucimuz at uz pouziva barvicky na vzkazy jakykoli >:D<
Oťák