Autor Téma: Alternativy blízké paintballu  (Přečteno 5750 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Oťák

• Editor
  • Superčlen
  • Pohlaví: Mužské
  • Explorer
    • Oťákův web
Alternativy blízké paintballu
« kdy: Čtvrtek 18. Listopad 2010, 01:32 »
...jasně, airsoft.

Ale tak jsem narazil náhodou na odkaz níže a vypadá to také zajímavě :)
http://www.combat-laser.cz/
Žádný modřiny, žádná barva, žádný dohady o zásahu či přesnosti různých kulí atd...

Takže jsem založil toto téma jako diskuzi k alternativám našemu oblíbenému paintu.
Oťák

Offline sanyny

• Starší člen
  • Pohlaví: Ženské
  • MEDIC
Re: Alternativy blízké paintballu
« Odpověď #1 kdy: Čtvrtek 18. Listopad 2010, 09:42 »
kua to je drahý jak sviňa - za to bych měla 3 paintballky :)

Offline Olda

• Superčlen
  • Sniper
« Odpověď #2 kdy: Čtvrtek 18. Listopad 2010, 10:07 »
jj, klasická lasergame
pořídit si vlastní vercajk by asi byla dost dobrá raketa  :)

Offline Oťák

• Editor
  • Superčlen
  • Explorer
    • Oťákův web
« Odpověď #3 kdy: Čtvrtek 18. Listopad 2010, 17:37 »
no prave ze to klasicka stara lasergame tak uplne neni. ta byla v omezenym prostoru nekde uvnitr a blikalo na tobe cosi a byly to spis takovy hracky...

tohle je opravdu outdoor a mnohem vic do military, navic na mnohem vetsi vzdalenost nez lasergame (ta klasicka).

to pujceni je sice drahy, na druhou stranu tech 9 klacku je za komplet vybavu pro 14 lidi (sice 650 na 3 hodky neni malo, na druhou stranu to na komercnim paintovym hristi skoro taky za 3 hodky vystrilis v koulich a ve vstupnym).
Oťák

Offline Olda

• Superčlen
  • Sniper
« Odpověď #4 kdy: Čtvrtek 18. Listopad 2010, 18:53 »
jasně, takovej upgrade lasergame  :)
vrtá mi u toho trochu hlavou hratelnost, když člověk není omezen municí a není slyšet výstřel, to pak jde lehce někoho "zamknout" a v podstatě vždy trefit, tzn. spíš takový kempení, ale skusit by se to v rámci nějaké akce určitě dalo, ovšem sehnat tolik hráčů...

Offline Oťák

• Editor
  • Superčlen
  • Explorer
    • Oťákův web
« Odpověď #5 kdy: Čtvrtek 18. Listopad 2010, 21:28 »
to jo, sehnat tolik hracu by asi mohl byt problem...

taky mi vrta hlavou jak s tema vystrelama, rikal jsem si ze by bylo dobry kdyby treba ten glock byl na kapsliky :) nebo aby to proste nejak aspon houklo nebo cokoli kdyz by nekdo vystrelil. u tech odstrelovacek bych si tipnul ze se kazda rana bude muset nabijet. obecne tipuju ze muze byt u vsech zbrani (resp. zaricu :) ) treba nastaveny max. pocet vystrelu na zivot/hodinu/cokoli.

a to samy se zasahem - jestli prilba nejak zapiska, nebo ti to proste vypne zbrane a musis nekam dojit, nebo vypne zbrane na nejakou dobu. no tezko rict, ale protoze je to elektronika tak se da naprogramovat cokoli. a protoze je to tak drahy tak by to mohlo byt trochu vymakany (aspon se chlubi ze to je chytry jako ten cvicny armadni system).
Oťák