Autor Téma: Paintball shop  (Přečteno 5760 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Pucmajz

• Editor
  • Superčlen
  • Pohlaví: Mužské
Paintball shop
« kdy: Úterý 12. Květen 2009, 15:14 »
Sháníte-li cokoli na paint tak tady. Maj dobře udělaný stránky, ale byl jsem se tam podívat i osobně a hned jsem nakupoval jak zcvoklej. (PAINTBALLSHOP Krejnická 2021, 148 00 Praha 4) www.paintballshop.cz

Offline Olda

• Superčlen
  • Sniper
Re: Paintball shop
« Odpověď #1 kdy: Čtvrtek 14. Květen 2009, 23:26 »
jo jo, dobrej kšeft, taky sem tam už krvácel;)
je to ten obchůdek o kterým říkal ten druhej týpek z lounskýho paintu že by šla přes ně nějaká slevička eventuelně...

Offline Oťák

• Editor
  • Superčlen
  • Explorer
    • Oťákův web
« Odpověď #2 kdy: Pátek 15. Květen 2009, 00:35 »
jak to tak posloucham (ctu), tak budete uplne suprove vybaveni vsichni na ten zlicin :)
Oťák

Offline Olda

• Superčlen
  • Sniper
« Odpověď #3 kdy: Pátek 15. Květen 2009, 08:13 »
tak dramaticky bych to zas neviděl, budu mít to samý co naposled v LN, jen si nejspíš udělám dodatečně radost k narozeninám a koupim si masku když se mi tam nějaká zalíbí :)

Offline Pucmajz

• Editor
  • Superčlen
« Odpověď #4 kdy: Pátek 15. Květen 2009, 15:28 »
Překvapuješ - není to tak dlouho cos říkal, že je to zbytečnost když je všude půjčujou :)

Offline sanyny

• Starší člen
  • Pohlaví: Ženské
  • MEDIC
« Odpověď #5 kdy: Sobota 16. Květen 2009, 09:19 »
No musím přiznat pánové, že já jsem sama sebe taky překvapila. po mé první hře v lounech jsem Otíčkovi říkala jak byl ten Jirka divnej že měl všechno to vybavení a taktickou vestu a já nevím co ještě za spoustu peněz jak už je to takový divný, když si to všechno nakoupil :-D

No a teď dělám to samé, páč jsem zjistila, jak je to pěkný si prohlížet všechny ty věcičky a zkoušet si je a tak. Pravdou ovšem zůstáva fakt, že když si člověk něco koupí na paint tak je to čistě a pouze jako farjeřinka - všude půjčujou věci které normálně na hru stačí..... ale každý chce mít lepší helmičku a chránítko a vestičku a zbraničku :)

Je to roztomilý :)

PS : vzhůru do shopu :)

Offline Olda

• Superčlen
  • Sniper
« Odpověď #6 kdy: Neděle 17. Květen 2009, 20:50 »
Jo jo říkal, normálně bych si ji asi ani nekoupil ale dostal sem k narozkám cash s tim že si mam něco koupit a nic jinýho mně nenapadlo....